Section50
Section00
VNM i Grubson w klipie do A raz tak
VNM i Grubson w klipie do "A raz tak", foto: mat. prasowe/DeNekstBest
15.01.2021

VNM udostępnia "EXIT2020" i nowy klip z GrubSonem

Nowa płyta rapera już wylądowała.

Nowy VNM już jest! Płyta "EXIT2020" pierwotnie zaplanowana na grudzień zeszłego roku ujrzała dziś światło dzienne. Na albumie reprezentanta Bydgoszczy znajdziemy 12 premierowych kawałków, przy których raper współpracował m.in. z Bonsonem, Pawbeatsem, Magierą czy Gibbsem.

Wraz w publikacją płyty do sieci trafił nowy klip VNMa. Utworem, który doczekał się wizualizacji jest "A raz tak" nagrany wraz z GrubSonem. Za bit do numeru odpowiada niezawodny SoDrumatic, a produkcją teledysku zajęło się DeNekstBest oraz studio Omagine pod przewodnictwem Pawła Milewskiego.

VNM - A raz tak feat. GrubSon / YouTube: DeNekstBestTV

- "A raz tak" to utwór, który porusza temat cienkiej granicy pomiędzy oczekiwaniami słuchaczy, a swobodą działań artysty. Ekipa Omagine, która zajęła się zwizualizowaniem tego utworu, zabrała VNMa i GrubSona w pełną przygód podróż kosmiczną - mówi nam opis klipu.

"EXIT2020" - lista utworów:
1. Autonomia (prod. Magiera, cuty DJ Ike)
2. Ataraksja (prod. megot)
3. Cicho kvrwa feat. Pawbeats (prod. Łukasz Kowaluk)
4. Pomnik (prod. Folku)
5. Zieleńsza feat. K-Leah (prod. Skrywa)
6. Viral feat. Bonson (prod. Łukasz Kowaluk)
7. Lepiej (prod. Skrywa)
8. A raz tak feat. GrubSon (prod. SoDrumatic)
9. Fight Club (prod. Gibbs)
10. Hiperkan feat. Mateusz Krautwurst (prod. Magiera)
11. Antycypacja (prod. Skrywa)
12. Hope after all (prod. Łukasz Kowaluk)
13. Linie III (prod. DrySkull)

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.