Section50
Section00
Interpol
Interpol, foto: Christian Bertrand/Shutterstock
28.09.2021

Interpol nagrywa nowy album

Zespół przekazał oficjalny komunikat.

W czerwcu przekazaliśmy Wam informację o tym, że Interpol wraca do studia. Teraz zespół oficjalnie potwierdził, że rozpoczął sesje nagraniowe do nowego albumu. Muzycy pracują w Londynie nad następcą wydanego w 2018 roku "Marauder". Produkcją nowej płyty zajęli się Mark "Flood" Ellis oraz Alan Moulder. Póki co zespół nie przekazał więcej informacji. Wiadomo natomiast, że premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

- Jesteśmy przeszczęśliwi, że Flood i Moulder wyprodukują naszą kolejną płytę. Jesteśmy fanami ich pracy od bardzo dawna, więc wspólna praca w studiu jest dla nas ekscytująca. Zaczynamy tę imprezę - zdradził Daniel Kessler, gitarzysta grupy.

Apetyty mogą być rozbudzone - Flood i Moulder mają na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Depeche Mode, Nine Inch Nails czy Foals. O jakość nadchodzących nagrań nie ma się zatem co martwić.

Interpol - If You Really Love Nothing / YouTube: Interpol

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.