Section50
Section00
Moses Sumney
Moses Sumney, foto: Chris Tuite/Imagespace/Zuma Press/Forum
15.11.2021

Moses Sumney zapowiedział album koncertowy

Towarzyszyć mu będzie specjalny film.

Pochodzący z Kalifornii, a wychowany w Ghanie Moses Sumney zapowiedział właśnie nowe wydawnictwo. Jego tytuł to "Live From Blackalachia" i jak nietrudno się domyślić będzie to album koncertowy. Premierze płyty towarzyszyć będzie również film z wyjątkowego występu.

Nadchodzący album nagrany został w górskim Paśmie Błękitnym w Karolinie Północnej zeszłego lata. Na wydawnictwie znajdziemy 14 utworów znanych z poprzednich płyt artysty - "græ" oraz "Aromanticism".

Towarzyszący albumowi film wyreżyserował sam Sumney. Został on nakręcony jako "one-shot". Wraz zapowiedzią materiału otrzymujemy też jego fragment - klip do "Bystanders (in space)".

Moses Sumney - Bystanders (in space) / YouTube: Moses Sumney

- W ciągu dwóch dni zarejestrowaliśmy 14 utworów całkowicie na żywo. Drzewa były naszą publicznością, a koniki polne były naszym chórem. "Live From Blackalachia" jest wyobrażeniem tego, co się stanie, gdy spróbujemy ponownie zintegrować się z naturą - opowiada Moses Sumney.

Premiera albumu zaplanowana jest na 10 grudnia.

Lista utworów:
1. "Insula"
2. "Virile"
3. "Conveyor"
4. "Quarrel"
5. "In Bloom (In the Woods)"
6. "Space Nation Race Place"
7. "Colouour"
8. "Plastic"
9. "Bless Me"
10. "Cut Me"
11. "Bystanders (In Space)"
12. "Me in 20 Years"
13. "Doomed"
14. "Polly"

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.