Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

SHARDA & SHANIQUE MARIE - Wanna Know

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2018 15:11
Garage'owy hit na lato.

fot. Balraj Samrai fot. Balraj Samrai

Sharda to wschodząca gwiazda brytyjskiej muzyki klubowej oraz jeden z najciekawszych, najbardziej obiecujących nowych producentów z lekkością, radością i ze sporym poczuciem humoru łączący i mieszający takie brzmienia jak bassline, speed garage, 2-step, rave, R&B, a nawet ghetto i piano-house.

Artysta od lat stroni od mediów, jego profilu nie znajdziecie na Facebooku (posiada za to konto na soundcloudzie), jednak na początku maja, ku radości wielu osób, ukazała sie nareszcie debiutancka EP-ka naszego bohatera pod tytułem "Sharda EP". Do otwarcia producenckiego archiwum i opublikowania pierwszego oficjalnego materiału namówił Shardę znany brytyjski DJ Murlo. To jego oficyna Coil Records ową EPkę wydała oraz rozpostarła nad artystą opiekuńczy parasol.

Kilka tygodni minęło i oto mamy kolejne nowe nagranie Brytyjczyka. Tym razem już nie w barwach firmy Coil, ale przygotowane na potrzeby załogi i wytwórni z Manchesteru o nazwie Swing Ting. Wszystko jednak zostaje w rodzinie, bowiem Swing Ting i Murlo to dobrzy znajomi, w dodatku Murlo za ten skok w bok na Shardę nie tylko się nie obraził, ale opublikował u siebie zabawne video wyjaśniające i rozbrajające całą sytuację.  

https://www.facebook.com/djmurlo/videos/2131774163518864/

Ten nowy, świeżutki i garage'owo-zorientowany singiel Shardy nosi tytuł "Wanna Know", a partię wokalną wykonuje Shanique Marie związana z dancehallowa jamajską ekipą Equiknoxx.  Z pewnością będzie to jeden z klubowych hitów tego lata, a my ten utwór umieściliśmy już na naszej plejliście.

https://soundcloud.com/djsharda

https://soundcloud.com/swingting

opr. Marcin "Harper" Hubert

Zobacz więcej na temat: Czwórka Gramy! lato