Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Numer Raz w interpretacji Krzysztofa Zalewskiego.

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2018 10:00
"Chwila" jako ballada.

Kawałek "Chwila" Numera Raza i Sistars doczekał się odświeżonej wersji. W ramach projektu "Albo Inaczej 2" utwór został zinterpretowany przez Krzysztofa Zalewskiego. Kompozytor, wokalista, multiinstrumentalista i członek zespołu Muchy, w nowej odsłonie polskiego klasyka hip-hopu tchnął w niego balladowego ducha. Jesteście ciekawi efektu? Nie rozczarujecie się!

Więcej o projekcie "Albo Inaczej":

W 2015 w pionierski sposób połączyli odległe pokolenia polskiej muzyki. Na jednym krążku, a później na jednej scenie spotkali się m.in. Krystyna Prońko, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki, Pezet, Kaliber 44 czy Eldo. Legendy krajowej estrady wyśpiewały kultowe hip-hopowe utwory z przełomu wieków. Teraz projekt Albo Inaczej doczekał się kontynuacji!

W maju ukazała się druga odsłona "AI". Na płycie możemy usłyszeć Fismolla, Monikę Borzym, Natalie Nykiel, Justynę Święs, Rosalie., Darie Zawiałow, Igora z zespołu Bass Astral & Igo, Piotra Ziołę, Krzysztofa Zalewskiego, Mroza i Ralpha Kaminskiego! Podobnie jak przy pierwszej płycie artyści zaśpiewali teksty zaczerpnięte z klasyki polskiego hip hopu do muzyki, specjalnie na tę okazję skomponowanej przez Mariusza Obijalskiego.