Section50
Section00
Kadr z filmu Whitney, reż. Kevin Macdonald
Kadr z filmu "Whitney", reż. Kevin Macdonald, foto: mat. prasowe / Kino Świat
03.09.2019

Zapowiedziano trasę koncertową z hologramem Whitney Houston

Występy odbędą się w Wielkiej Brytanii.

Właśnie ogłoszona została trasa koncertowa poświęcona Whitney Houston, podczas której użyta zostanie technologia hologramu. Za organizację odpowiadać ma firma Base Entertainment, która wcześniej przygotowywała podobne występy Buddy Holly'ego i Roya Orbisona.

- To będzie niesamowite show! W przygotowanie całego przedsięwzięcia włożyliśmy mnóstwo wysiłku. To na pewno będzie fenomenalne przeżycie - mówi o pomyśle Seth Faber z firmy Primary Wave.

Trasa została potwierdzona po wstępnych planach Pat Houston, byłej agentki i przyjaciółki Whitney, która mówiła o możliwości stworzenia "spektaklu w stylu Las Vegas".

- Zanim odeszła, wiele złego zostało o niej powiedziane i nie chodziło w tym o muzykę. Ludzie zapomnieli jak świetną artystką była. Zaczęli wywlekać jej sprawy osobiste, a coraz częściej pomijali to, za co w ogóle ją pokochali - komentowała Pat.

W zeszłym tygodniu swoją premierą miał taneczny utwór Kygo i Houston:

Whitney Houston zmarła w 2012 roku w hotelowej wannie. W jej organizmie znaleziono ślady środków odurzających.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.