Section50
Section00
10.07.2018

LOUIS COLE - When You're Ugly

mat. Brainfeeder mat. Brainfeeder

Co wspólnego mają Quincy Jones, Red Hot Chilli Peppers oraz Flying Lotus? Wszyscy uwielbiają Louisa Cole'a. Do stale powiększającego się grona fanów Kalifornijczyka zaliczamy się również i my, i z wielką niecierpliwością czekamy na sierpniową premierę jego nowego albumu pt. "Time" - po raz pierwszy przygotowanego dla amerykańskiej firmy Brainfeeder (jej szefem, jest wspomniany Flying Lotus).

Na płycie wystąpią także Thundercat, grająca na smykach 23-osobowa orkiestra Rochester Stringz, szanowany jazzowy pianista Brad Mehldau, oraz Genevieve Artadi, czyli znana z projektu Knower dobra koleżanka naszego bohatera.

Pierwszym singlem zapowiadającym cały materiał jest znakomite, jakże optymistyczne i budujące nagranie "When You're Ugly". Bo gdy świat jest ci nieprzychylny, gdy świat się na ciebie wypina, to i ty wypnij się radośnie na świat. Z funkowym groovem, Louisem Colem i Czwórką w głośnikach.

MaH

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.