Section50
Section00
28.08.2018

SPRAGGA BENZ - Are You Ready feat. General Levy

mat. Buttercuts Records mat. Buttercuts Records

Z takiego spotkania musiało wyniknąć coś dobrego. Spragga Benz to legenda jamajskiej muzyki dancehall, natomiast General Levy  to weteran brytyjskiej sceny soundsystemowej i jungle'owej, wokalista znany z wielkiego klubowego hitu lat 90. pt. "Incredible" ("wicked, wicked, jungle is massive!").

Ich wspólne dzieło to niezwykle przebojowa i porywająca singlowa zapowiedź nowego albumu Spraggi Benz pt. "Chiliagon". Płyta powstała przy współpracy z takimi artystami jak m.in. Zed Bias, Toddla T, Rodney P, Cadenza (syn słynnego Davida Rodigana), Akala, Killa P, Black Josh, Illaman, czy Uncle P, który nagranie "Are You Ready" wyprodukował.

My na takie rave'owo-karnawałowe dźwięki i emocje gotowi jesteśmy zawsze, i mamy nadzieję, że tak jest również w Waszym przypadku.

Z niecierpliwością czekamy na cały album.

Marcin "Harper" Hubert

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.