Section50
Section00
01.04.2020

Selekcja #28: KARMASOUND

Zostań w domu i tańcz.

Karmasound                                          Karmasound

Damián Botigué, na płytach znany jako Karmasound, to bardzo zdolny argentyński producent mieszkający w Barcelonie. Tworzy w barwach brytyjskiej oficyny Phuture Shock Musik i to jej nakładem, na początku ubiegłego roku, ukazał się znakomity singiel naszego bohatera pt. "Can See Thru You" nagrany z wokalnym udziałem Jędrzeja Dudka, czyli frontmana takich polskich grup jak P.Unity oraz Beluga Stone.
   

28 lutego bieżącego roku na rynek trafił wyborny debiutancki album Argentyńczyka pt. "La Búsqueda", będący fuzją muzyki broken beat, jazzu oraz bardziej latynoskich brzmień i rytmów. I m.in. z okazji premiery tego albumu, na potrzeby czwórkowego Basstionu, przesympatyczny Karmasound przygotował ekskluzywny klubowy miks, który teraz - już po jego radiowej premierze - oddajemy w Wasze ręce i ciała. Najpierw jednak kilka słów od jego autora:    
"W miksie znalazły się nagrania, które lubię: od broken beatu i house'u po muzykę UK garage. Są tu głównie nowe utwory takich utalentowanych producentów i przyjaciół jak Evan If, Szajna, Cyclonix, Pedro, Max Kane. Jest także kilka brokenbeatowych i house'owych klasyków takich artystów jak Seiji, Simbad, EVM128, Reel People i Yoruba Soul. Bardzo fajnie mi się ten miks nagrywało - mam nadzieję, że również i wam przypadnie do gustu. Wielkie dzięki za zaproszenie i pozdrowienia dla wszystkich moich polskich przyjaciół!".


1. Evan If - 77prog alt (Unreleased)
2. Seiji - Straylight (Self release)
3.Turbojazz - In search (Boogie Cafe Records)
4. Szajna - Break in my back (Dance Regular)
5. Simon Off - Rhythm 38 (Phuture Shock Music)
6. Name Brand Sound & Sonar Ghost - Can’t hold it (Coop Presents)
7. Nerve - Glovin Shark (Mitsukurina owstoni) (Analog Native Records)
8. Cyclonix - NJ Roller (Dope Tones Records)
9. Darqwan - Three note blue (Hospital Records)
10. DJG - Automatic (Browswood Recordings)
11. Ongaku - Beyond this (Bullet Train Records)
12. Presk - Love Again (Ten Thousand Yen)
13. Pedro - Yes (Pedro´s House)
14. Reel People - In the sun (feat. Angela Johnson) (Yoruba Soul Remix) (Defected)
15. Charo - What would you know (SMBD Dub) (Wot Not)
16. EVM128 - Slo Mo (feat. Evermean) (Studio Rockers)
17. Max Kane & Teeko - Forever´s paradise (Unreleased)

Marcin "Harper" Hubert


sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.