X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Św. Mikołaj w Polskim Radiu Dzieciom. Specjalne spotkanie dla słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2019 08:00
6 grudnia 2019 roku w Polskim Radiu Dzieciom – cyfrowej i całodobowej stacji radiowej, odbyły się niezwykłe Mikołajki. Dlaczego niezwykłe? Ponieważ udało nam się zaprosić wyjątkowego gościa - samego św. Mikołaja!
6 grudnia od samego rana  - Polskie Radio Dzieciom czeka
6 grudnia od samego rana - Polskie Radio Dzieciom czeka!Foto: Polskie Radio Dzieciom

Dzień rozpoczęliśmy od wizyty św. Mikołaja w Poranku w Polskim Radiu Dzieciom. Uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie oraz nasi słuchacze mogli porozmawiać z Mikołajem.

To był oczywiście tylko wstęp do tego jakie atrakcje przygotowaliśmy tego dnia. Miedzy godziną 12:00 a 14:40 nasze studio odwiedzili m. in. przedstawiciele przedszkola "Leśne skrzaty" w Warszawie oraz Marcin, Maja, Idzi, Marysia, Stanisław oraz Franciszek, najmłodszy uczestnik naszych Mikołajek. Wszyscy mieli wyjątkową okazję, by wręczyć Św. Mikołajowi list ze swoimi życzeniami świątecznymi oraz otrzymać dyplom.

Każdy kto tego dnia odwiedził nasze studio opuszczał je z wielką radością, uśmiechem, upominkiem i, co najważniejsze, nowym niezwykłym przyjacielem, jakim jest św. Mikołaj.

O godzinie 15:00, św. Mikołaj zasiadł na miejscu zazwyczaj zajmowanym przez dziennikarzy PR Dzieciom i poprowadził piątkową audycję „Popołudnik”

To był wspaniały i pełen wrażeń dzień!"

***

Polskie Radio Dzieciom jest całodobową stacją radiową dla dzieci i ich rodziców.
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. 

Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, zaś wieczorem audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

jo

Zobacz także