X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dziś graliśmy w Grajewie

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2016 19:00
Po wczorajszych tropikalnych temperaturach, weszliśmy w klimaty zwrotnikowego deszczu, jednak nie przeszkodziło to ekipie Lata z Radiem zagrać dziś w Grajewie wspaniały koncert!
Konkurs dla najmłodszych uczestników Lata z Radiem. Na zdjęciu dzieci wraz  z rodzicami
Konkurs dla najmłodszych uczestników Lata z Radiem. Na zdjęciu dzieci wraz z rodzicamiFoto: polskie radio dzieciom

Mieszkańcy Grajewa i okolic, a także liczni turyści, którzy swój sierpniowy urlop postanowili spędzić na Mazurach uczestniczyli dziś kolejnym wydarzeniu na trasie Lata z Radiem. Wszyscy bawili się przy największych przebojach tego lata.

Dziś na scenie wystąpili tacy wykonawcy jak: Dzieci z Brodą, Maleo Reggae Rockers, Golec uOrkiestra oraz Natalii Szroeder. A nasza scena stanęła tym razem na boisku sportowym przy Klubie Hades przy ul.Wojska Polskiego. 

Na naszych najmłodszych Słuchaczy czekali zaś dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom: Marta Powałowska, która znana jest im jako ciekawska Wiewiórka Basia. W każdy poniedziałek w samo południe próbuje ona wraz z dziećmi rozgryzać świat. Najmłodszych uczestników koncertu zabawiał też Janusz Zadura, który swojego głosu użycza Filipowi i i Leopoldowi w audycji p.t.: "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" od poniedziałku do piątku o godz. 18.00


Zapraszamy do obejrzenia galerii!


Warto pamiętać przy tym, że Polskie Radio Dzieciom stało się oficjalnie częścią wielkiego wydarzenia jakim jest „Lato z Radiem”. Będąc na naszych letnich koncertach poszukajcie namiotu PRD, gdzie na dzieciaki czekają ich ulubieni bohaterowie, a także wiele niespodzianek! Gwarantujemy ciekawe konkursy, niebanalne nagrody, a przede wszystkim wspaniałą zabawę!


W wakacyjne soboty i niedziele „Lato z Radiem” zagra koncerty w 18 miejscowościach. Odwiedzimy jeszcze Kutno i Otwock.

Wszystkich rodziców i dzieci, zawiadamiamy również, że uruchomiona została specjalna strona internetowa latozradiem.pl, poświęcona tegorocznej audycji i trasie koncertowej. W serwisie internauci znajdą m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, gwiazd, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zaś zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem” 2016. Zostaną tam również zamieszczone obszerne relacje z wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów.

Do zobaczenia!

 

Zobacz także