X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Powieści na antenie

"Christine. Powieść o Krystynie Skarbek"

29.11.2019 12:00
Bohaterką książki jest Krystyna Skarbek, polska agentka brytyjskiej tajnej służby nazywana przez Winstona Churchila "ulubionym wywiadowcą.
Beata Ścibakówna czyta Christine. Powieść o Krystynie Skarbek
Beata Ścibakówna czyta "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek"Foto: PR2/Piotr Piorun
Posłuchaj
09'14 Vincent V. Severski "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek", czyta Beata Ścibakówna – fragm. 1. (Dwójka/To się czyta)
09'34 Vincent V. Severski "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek", czyta Beata Ścibakówna – fragm. 2. (Dwójka/To się czyta)
08'49 Vincent V. Severski "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek", czyta Beata Ścibakówna – fragm. 3. (Dwójka/To się czyta)
09'38 Vincent V. Severski "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek", czyta Beata Ścibakówna – fragm. 4. (Dwójka/To się czyta)
09'28 Vincent V. Severski "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek", czyta Beata Ścibakówna – fragm. 5. (Dwójka/To się czyta)
więcej
Audio

"Krystyna jest w Belgradzie i stara się nawiązać jak najwięcej konspiracyjnych kontaktów, a także za wszelką cenę nie dopuścić, aby Jugosławia przystąpiła do wojny po stronie Niemców. Jest też w posiadaniu ważnych dokumentów dotyczących inwazji Niemiec na Związek Radziecki" - czytamy na stronie wydawcy.

***

Tytuł audycji: To się czyta 

Przygotowała: Elżbieta Łukomska

Data emisji: 25-29.11.2019

Godzina emisji: 11.00

am/bch

Zobacz więcej na temat: Beata Ścibakówna książki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak