X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

W poszukiwaniu Pinokia

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2011 13:40
Projekt artystyczny "Gdzie jest Pinokio?" to spektakl plenerowy, koncert, gry miejskie i warsztaty artystyczne. Takimi atrakcjami wabi najmłodszych Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.
Audio

Trupa cyrkowców, muzyków, aktorów przez całe wakacje jeździ po Polsce goniąc uciekającego drewnianego chłopca, Pinokia. W każdej odwiedzanej miejscowości przygotowują wiele atrakcji m.in. widowiskowy spektakl w namiocie cyrkowym, warsztaty artystyczne, a także koncert piosenek ze spektaklu.

Dlaczego Pinokio uciekł?

"Gdzie jest Pinokio?" zaczyna się tak: Pinokia wyrwał ze snu dźwięk podobny do piły na drewnie, Świerszcz potarł nóżką, o nóżkę. Szkoda snu, to był jeden z tych snów co wywracają myśli na lewą stronę. Pinokio zapamiętaj słowa ze snu – wyszeptał Świerszcz. - A jeśli mój nos wcale nie rośnie? Być może ja mówię prawdę, a wszyscy w koło kłamią – powtórzył Pinokio i uciekł.

Jego przygody reżyseruje Robert Jarosz. A w rolach głównych wystąpią: aktorzy - Stanisław Biczysko, Przemysław Bosek, Monika Dąbrowska, Monika Dworakowska, Dominika Sell, Mateusz Wądrzyk, Agnieszka Wilkosz; akrobaci - Agnieszka Bińczycka, Kamil Lemieszewski oraz muzycy: Bartłomiej Orłowski – kontrabas, aranżacje; Gustaw Bachorz/Piotr Mazowiec – klarnet; Rafał Lenart/Arkadiusz Farkowski – akordeon.

"Gdzie jest Pinokio?" to projekt zrealizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w ramach programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Lato w teatrze". Projekt realizowany przy udziale Narodowego Centrum Kultury wchodzi w skład Programu Dom Kultury+.

Rozkład poszukiwań

Pierwsze poszukiwanie Pinokia już między 14 a 16 lipca w Warszawie. Następnie kolejne miasta:

18 – 19 lipca         Wilga
21 – 22 lipca         Siemiatycze
23 – 24 lipca         Terespol
25 - 26 lipca          Cyców
27 – 28 lipca         Krasnystaw
29 – 30 lipca         Staszów
5 – 6 sierpnia        Poddębice
10 – 11 sierpnia    Mogilno
12 – 13 sierpnia    Pełczyce
15 – 16 sierpnia    Drawsko Pomorskie  
19 – 20 sierpnia    Nowy Tomyśl
22 – 23 sierpnia    Chojnów
25 – 26 sierpnia    Szczaniec
28 – 29 sierpnia    Chocianów
30 – 31 sierpnia    Wleń

(pj)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni