X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

"Ewangelia według Piłata" na antenie Dwójki

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2011 13:00
Zapraszamy na słuchowisko oparte na jednej z najważniejszych książek Erica Emmanuela Schmitta.
Audio

W "Ewangelii według Piłata" Eric Emmanuel Schmitt przedstawia swoją wizję dramatu Chrystusa i Poncjusza Piłata. Jezus rozpamiętuje swoje życie, wiedząc, że niebawem zjawią się żołnierze, aby go pojmać i zaprowadzić przed sąd. Jaka siła uczyniła z tego syna cieśli cudotwórcę? Czy jest on - jak uważają jego uczniowie - synem Boga? Aż do ostatniej chwili  nie jest pewien niczego - prócz tego, że umrze. Piłat natomiast zadaje sobie pytanie o sens i celowość życia.

Po opublikowaniu w 2000 roku "Ewangelia według Płata" znalazła się szybko na listach bestsellerów, jako jeden z najbardziej rozchwytywanych i najgoręcej dyskutowanych tytułów. Zdobyła Grand Prix czytelniczek magazynu "Elle". Została już przetłumaczona na dziesięć języków.

Zapraszamy do słuchania "Wieczoru ze słuchowiskiem" na antenie Dwójki w sobotę 23 kwietnia. Audycja będzie miała dwie odsłony: pierwszą o godz. 18. 30, drugą o 21.15

Za adaptację odpowiada Ewa Stocka-Kalinowska, reżyserię Jan Warenyci. W obsadzie: Mariusz Bonaszewski, Dorota Landowska, Tomasz Marzecki, Jacek Braciak, Marek Obertyn.

(mz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Tajemnice powstania Nowego Testamentu

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2011 09:46
Wiemy, że Ewangelie powstały stosunkowo późno i kto je napisał, choć nie ma pewności ilu było Janów. I to nie jedyna zagadka ...
rozwiń zwiń