X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Lato z Radiem 2018

Lato z Radiem budzi ludzi

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2018 08:27
Audio

Tegoroczna audycja „Lato z Radiem” to nie tylko rozrywka, podróże, kryminalna powieść i konkursy. Dotkniemy także tematów poważniejszych, prawdziwych ludzkich dramatów, zakrętów życiowych i zmagań. W przygotowywanym przez Agnieszkę Ciecierską i Małgorzatę Raduchę cyklu „Jedyny taki ktoś” (poniedziałek-piątek o godz.10.15) pokażemy wzruszające wyznania z „happy endem”. Raz w tygodniu pod hasłem „Lato z Radiem budzi ludzi” zaprezentujemy historię wybudzonych ze śpiączki pacjentów dwóch klinik „Budzik”: warszawskiej - dla dzieci oraz olsztyńskiej – dla dorosłych. Cykl powstał we współpracy z Fundacją „Akogo?” Ewy Błaszczyk.