X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Sebastian Reńca „Świadek”

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2018 14:00
W najbliższą niedzielę, 25 listopada o godz. 21.00, w radiowej Jedynce usłyszymy słuchowisko Sebastiana Reńcy "Świadek" w reżyserii Dobrosławy Bałazy.
Audio

W obozie dla uchodźców w Wielkiej Brytanii popełnia samobójstwo Michał Łoboda. Miejscowy policjant prowadzi w tej sprawie śledztwo, jednak ktoś skutecznie próbuje mu w tym przeszkodzić.  Po latach do sprawy z lat 40. wraca dziennikarka, która namawia emerytowanego policjanta na rozmowę. Ich rozmowa nie kończy się happy endem…


Sebastiań Reńca: "Świadek"

Reżyseria: Dobrosława Bałazy


Realizacja akustyczna: Andrzej Brzoska

Opracowanie muzyczne: Marian Szałkowski

 

Obsada:

Julia Kołakowska, Mirosław Wieprzewski, Krzysztof Szczerbiński, Jan Kulczycki, Robert Czebotar, Jarosław Domin, Piotr Bajor, Hanna Kinder-Kiss, Klaudiusz Kaufman, Sławomir Pacek,