X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Tomasz Man "Wojna, dziecko, matka"

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2018 13:00
W najbliższą niedzielę, 9 grudnia o godz. 20.00 zapraszamy do radiowej Trójki na premierowe słuchowisko Tomasza Mana "Wojna, dziecko, matka" reżyserii autora.
Audio

Najnowsze autorskie słuchowisko Tomasza Mana w przejmujący sposób opowiada o miłości w czasie zagrożenia. Poetycka wizja wojny niszczącej rodzinę, miasto, świat - przeciwstawiona została wielkiej emocjonalnej sile związków rodzinnych. Przed małym dzieckiem rozgrywa się niemal dramat misteryjny: Wojna jako Śmierć walczy z Matką o duszę Dziewczynki. Czy dziecko ma już zawsze żyć w przerażeniu wobec świata, czy też będzie mogło wyzwolić się ze strachu i ufać ludziom?


Tomasz Man "Wojna, dziecko, matka"

Reżyseria: Tomasz Man  

Realizacja akustyczna: Andrzej Brzoska

Muzyka: Marek Otwinowski

 

Obsada:

Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Stużyńska, Łucja Man,