X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Warsztaty z rozstania

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2019 10:00
24 lutego o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na słuchowisko Anety Wróbel "Warsztaty z rozstania" w reżyserii autorki.
Warsztaty z rozstania -kadr
Warsztaty z rozstania -kadr Foto: Polskie Radio

Czy nasze życie nie byłoby lepsze, gdybyśmy potrafili rozstawać się z niepotrzebnymi rzeczami? Ze starymi urazami chowanymi  w sercu? Ze wszystkim tym, co nam zabiera spokój duszy? Dlaczego nikt nas tego nie uczy? No właśnie! Najwyższy czas – czas na „Warsztaty z rozstania.”

Rozstania wydają się poważnym tematem. Jednak w przypadku słuchowiska Anety Wróbel „Warsztaty z rozstania” jest zupełnie inaczej. Temat rozstań i zmian jest potraktowany lekko i z przymrużeniem oka. Nie może być inaczej, gdyż na tytułowe warsztaty z rozstania trafiają ludzie, którzy wcale się nie chcą rozstać Fryzjerka Kalina i jej chłopak Krzysiek. (Magda Kacprzak, Marcin Chabowski) Doprowadza to do załamania Prowadzącą warsztaty (Iza Kała), która za misję życiową obrała sobie uświadamianie ludzi w technice „rozstawania”. Na szczęście na ratunek przychodzi jeden z uczestników – niezmienny Karol. Potem jest już tylko śmieszniej...

                                                   

Aneta Wróbel "Warsztaty z rozstania"

Reżyseria: Aneta Wróbel

Realizacja akustyczna: Andrzej Brzoska

Muzyka: Jerzy Zając

Obsada:

Iza Kała, Magda Kacprzak, Grzegorz Kwiecień, Marcin Chabowski,