X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

1 listopada

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2009 22:52
1. Spotkanie z Julią i Grzegorzem Kopala 2. Spotkanie przy Kapliczce MB od Szczęśliwych Powrotów w Tatrach
Audio
Przed nami kolejne Muzyczne Rozmowy i następni ciekawi goście. W najbliższą niedzielę Patrycja Michońska rozmawiać będzie z Julią i Grzegorzem Kopala.

To niezwykłe małżeństwo od wielu lat związana jest ze sceną muzyki chrześcijańskiej. Ich melodyjna, kojąca twórczość zaowocowała wydaniem albumu "Pro Life" w 2009 roku.
Julia i Grzegorz współtworzą Inicjatywę Poznańskich Muzyków "Bogu Jedynemu Chwała" (Niedzielne Wielbienie Boga, Poznańskie Zaduszki Jazzowe). Byli związani z Chrześcijańskim Teatrem "Droga" im. Jana Pawła II oraz współpracowali z Salem Solo przy okazji produkcji płyty "I worship".

Julia to wokalistka jazzowa i popowa. Śpiewała z takimi muzykami jak: Ryszard Rynkowski, Robert Janowski, Katarzyna Skrzynecka, Grzegorz Tomczak czy Ruth Lynch. Brała udział w licznych projektach telewizyjnych i radiowych, a jej głos można było usłyszeć w wielu produkcjach studyjnych, teatralnych i reklamowych.

Grzegorz jest natomiast kompozytorem, aranżerem, wokalistą i multiinstrumentalistą. Występował w musicalu "Metro" oraz zespole "Just 5", z którym zdobył złotą, platynową i multiplatynową płytę, sprzedając łącznie ponad 500 tys. krążków. Ponadto współpracował z wieloma czołowymi muzykami sceny świeckiej i chrześcijańskiej, m.in. Gordonem Haskellem, Wiolettą Villas, Małgorzatą Ostrowską, Robertem "Litzą" Friedrichem.

W drugiej części programu Patrycja Michońska zaprosi Państwa na spotkanie przy Kapliczce Matki Bożej od Szczęśliwych Powrotów w Tatrach.
Uroczystość odbędzie się w dniach 6 - 8 listopada nad Morskim Okiem z okazji dziesięciolecia spotkań papieskich przy Kapliczce. W programie, siódmego listopada przewidziano konferencję, próbę śpiewu i przygotowanie do mszy, uroczysta Mszę Świętą oraz biesiadę, podczas której nie zabraknie wymiany wspomnień i wspólnego śpiewu.
Następnego dnia - 8 listopada, w niedzielę, przy Kapliczce Matki Bożej od Szczęśliwych Powrotów zostanie odprawiona Msza Święta, która zakończy muzyczno - liturgiczne przedsięwzięcie.
O zbliżającym się spotkaniu, w rozmowie telefonicznej, opowie jego współorganozator - krakowski kompozytor i dyrygent - Piotr Pałka.Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak