Redakcja Programów Katolickich Jubileusz Redakcji Programów Katolickich
Section04

Jubileusz Redakcji Programów Katolickich

Section05

Jubileusz 30-lecia Redakcji Katolickiej

W jubileuszowej audycji Familijna Jedynka przedstawimy kalendarium z "Życia Redakcji" - najważniejsze wydarzenia z 30 lat pracy redakcji, a także z imprez, w których redakcja uczestniczyła i relacjonowała je.
play_arrow

czytaj więcej

Debata Redakcji Katolickiej: jak zmieniły się media katolickie?

W trakcie trwania jubileuszu 30-lecia Redakcji katolickiej zorganizowaliśmy Debatę na temat obecności treści katolickich w przestrzeni medialnej. W trakcie rozmowy zapytamy miedzy innymi: jak zmieniły się media katolickie w ciągu minionych 30 lat, czy przymiotnik "katolickie" to marka czy łatka, jaka jest wiarygodność mediów katolickich i co różni media katolickie od mediów niekatolickich w sposobie mówienia o sprawach wiary i Kościoła?​
play_arrow

czytaj więcej

Andrzej Rogoyski zachęca do słuchania programów katolickich

Naczelna Redakcja Programów Katolickich Polskiego Radia otrzymała nagrodę Totus Tuus im. biskupa Jana Chrapka.

czytaj więcej

Nagroda Totus Tuus dla Naczelnej Redakcji Katolickiej Polskiego Radia

Naczelna Redakcja Katolicka Polskiego Radia otrzymała nagrodę medialną Totus Tuus im. biskupa Jana Chrapka. Nagroda honoruje osoby i instytucje, których działalność przyczynia się do promowania godności człowieka w duchu nauczania Jana Pawła II. Nagrodę przyznaje Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia.
play_arrow

czytaj więcej

Dziś zostanie przyznany "Katolicki Noble". Poznamy laureatów nagrody Totus Tuus

Wyróżnienie Totus Tuus honoruje osoby i instytucje, których działalność przyczynia się do promowania godności człowieka w duchu nauczania Jana Pawła II. Nagrodę przyznaje Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia.
play_arrow

czytaj więcej

Section08