X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section50
Section00
RCKL Z muzyką po Kresach
Section05
Z muzyką po Kresach
Section07
O Audycji

Dawne Kresy Wschodnie zajmują szczególne miejsce w świadomości Polaków. Dla wielu z nas tereny te wiążą się przede wszystkim z nostalgicznymi wspomnieniami, choć Polacy mieszkający na Łotwie, Litwie, Białorusi czy Ukrainie współtworzą nie tylko historię, lecz także współczesną kulturę tych krajów. W audycji, poprzez mówienie o związkach teraźniejszości z przeszłością, chcemy pokazywać kultywowanie polskich tradycji, relacje i wzajemny wkład międzykulturowy. Dlatego będziemy odwiedzać najważniejsze dla polskiej kultury na Kresach miejsca, mówić o ważnych wydarzeniach kulturalnych, prezentować przykłady międzynarodowej kulturowej współpracy. Wszystko to - w wyjątkowej oprawie muzycznej! Do współtworzenia audycji zachęcamy naszych Słuchaczy: zapraszamy do dzielenia się ciekawymi wspomnieniami, opowieściami i propozycjami tematów, które uważają Państwo za ważne dla życia polskiej społeczności na Kresach.
Program 1, soboty, godz. 18.10. Nasz adres: kresy@polskieradio.pl.

Kuba Borysiak

Piotr Kędziorek

Mariana Kril

Aleksandra Tykarska

Section49
Section51
Section52