X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Polska partnerem międzynarodowych targów w Chinach

22.09.2019 12:13
Polska jest krajem partnerskim Międzynarodowych Targów CAEXPO w Nanning. To jedna z największych imprez targowych w Chinach. Nasz kraj jest pierwszym państwem europejskim, które uzyskało specjalny status partnera targów.
Audio
  • Polska partnerem międzynarodowych targów w Chinach. Relacja Tomasza Sajewicza (IAR)
Pekin
PekinPublicDomainPictures/Pixabay.com

Targi CAEXPO odbywają się po raz 16. To impreza promująca głównie relacje handlowe Chin z krajami ASEAN-u, czyli Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej. W ostatnich latach organizatorzy tej imprezy promują też wymianę handlową w ramach inicjatywy Pasa i Szlaku, czyli rewitalizacji Jedwabnego Szlaku. Do Nanningu przyjechali przedstawiciele ponad 20 polskich firm, między innymi z branży nowych technologii i ochrony środowiska.

CAEXPO w Nanningu to jedna z 10 największych imprez targowych w Chinach. Od 2014 roku do udziału w imprezie są zapraszane państwa spoza ASEAN-u. W tym roku specjalny status jako pierwsze państwo z Europy uzyskała Polska.

IAR/dad

Zobacz więcej na temat: Chiny targi