X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Chiny

Koronawirus z Chin. Nowe informacje ws. dzieci, które trafiły do szpitala w Krakowie

- Dwoje dzieci, które trafiły do Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie z zakażeniem górnych dróg oddechowych jest w dobrym stanie. Nic nie wskazuje na to, że mamy w tym przypadku do czynienia z koronawirusem - powiedziała rzecznik prasowa szpitala Anna Górska.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus wirus choroby zakaźne wirusy zdrowie Chiny POLSKA Ministerstwo Zdrowia zapalenie płuc

Koronawirus w Chinach. Nowe informacje ws. studentów, którzy wrócili z Wuhan

Studenci, którzy wrócili w niedzielę z chińskiego Wuhan, gdzie znajduje się ognisko koronawirusa, są bezpieczni i nie są podejrzani o zakażenie. Dwójka z nich opuści w poniedziałek szpital zakaźny w Warszawie, jeden pozostanie jeszcze na obserwacji. Nieoficjalnie, ze źródeł zbliżonych do resortu zdrowia, dowiedziało się o tym Polskie Radio.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus Chiny POLSKA zdrowie wirus Ministerstwo Zdrowia

"Miasta pustoszały". Relacja polskich studentów, którzy wrócili z Chin

Koronawirus zakłócił życie Chin - przyznają polscy studenci, którzy wracają do kraju z Państwa Środka w związku z panującą tam epidemią. - W Pekinie krajobraz jest postapokaliptyczny - mówi jedna ze studentek, a jej koleżanki i koledzy dodają, że będące ogniskiem choroby miasto Wuhan niemal całkowicie zamarło i opustoszało.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Chiny koronawirus Pekin choroby zakaźne choroba

Rośnie liczba ofiar chińskiego koronawirusa. "Zdolność przenoszenia coraz silniejsza"

Chiny potwierdziły na swoim terytorium już prawie 2000 zarażeń nowym typem koronawirusa. Liczba ofiar śmiertelnych wzrosła do 56. - Jego zdolność do przenoszenia się jest coraz silniejsza, a liczba infekcji wywołanych nowym wirusem może nadal rosnąć - poinformował na konferencji prasowej szef chińskiej Państwowej Komisji Zdrowia i Planowania Rodziny, minister Ma Xiaowei.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Chiny Azja koronawirus