X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Statek "Costa Fortuna" nie wpuszczony do Tajlandii. Na pokładzie stu Polaków

07.03.2020 14:17
Na pokładzie statku wycieczkowego "Costa Fortuna", który nie został wczoraj wpuszczony do portów w Tajlandii, jest około stu Polaków. Takie informacje przekazuje na swoim profilu na Facebooku biuro podróży Polviet Travel, które jest organizatorem lądowych wycieczek dla 75 osób płynących tym statkiem. Organizatorem samego rejsu jest armator statku Costa, który posiada dokładne dane o pasażerach.
Lotnisko w Bangkoku
Lotnisko w BangkokuPAP/EPA/NARONG SANGNAK

"Costa Fortuna" płynie na trasie turystycznej Singapur - Malezja - Tajlandia - Malezja - Singapur. Jak informuje firma Polviet Travel, wczoraj statek nie został wpuszczony do portu Phuket w południowej Tajlandii. Został przekierowany do portu George Town na malajskiej wyspie Penang. Dziś wycieczkowiec nie został wpuszczony do dwóch malajskich portów: George Town oraz Port Klang położonym niedaleko stolicy Malezji - Kuala Lumpur. Wycieczkowiec został przekierowany do Singapuru, gdzie ma dotrzeć jutro po południu.

Jak informuje biuro, oficjalnym powodem takiej zmiany jest obecność włoskich turystów na pokładzie, którzy w ciągu ostatnich 14 dni przebywali w swoim kraju i mają zakaz wjazdu do Tajlandii i Malezji. "Mamy niepotwierdzoną informacje, że nie ma osób podejrzanych o nosicielstwo wirusa covid-19, ale te informacje może potwierdzić wyłącznie armator statku, realizujący ten rejs"- informuje Polviet Travel. Biuro nie ma też żadnych informacji o problemach lub zagrożeniu dla zdrowia polskich uczestników rejsu.


IAR/dad

Zobacz więcej na temat: koronawirus Tajlandia