X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Rozpoczęło się Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa CYBERSEC GLOBAL 2020

28.09.2020 14:45
W trzydniowej konferencji Instytutu Kościuszki bierze udział ponad 100 prelegentów z całego świata
Audio
  • Izabela Albrycht, prezes Instytutu Kościuszki, przewodnicząca komitetu organizacyjnego Cybersec [POSŁUCHAJ]
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneShutterstock / TierneyMJ

W poniedziałek rozpoczęła się trzydniowa międzynarodowa konferencja CYBERSEC GLOBAL 2020 poświęcona szeroko rozumianemu cyberbezpieczeństwu. Jej organizatorem jest polski think tank Instytut Kościuszki.

Tegoroczna, szósta edycja z uwagi na pandemię koronawirusa odbędzie się w całości online. W CYBERSEC 2020 weźmie udział ponad 100 prelegentów, w tym między innymi prezydent Estonii Kersti Kaljulaid, prezydent Armenii Armen Sarkisjan, wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Margrethe Vestager i polski minister cyfryzacji Marek Zagórski. Poza politykami i członkami rządów różnych państw w konferencji online swój udział zapowiedzieli też przedstawiciele NATO oraz globalnych firm zajmujących się cyberbezpieczeństwem.

Jednym z tematów tegorocznej edycji będzie na przykład militarne wykorzystanie technologii sieci 5G, albo zagrożenia związane z hakowaniem ludzi i kradzieżą danych osobowych. Konferencji będą towarzyszyły wirtualne targi polskich i zagranicznych firm.

Wszystkie wystąpienia i panele dyskusyjne można obejrzeć za darmo po uprzedniej rejestracji na stronie organizatora: csglobal20.eu/register/. Część z nich będzie też transmitowana w mediach społecznościowych pod hasłem #CSGlobal20.

IAR/PP

Zobacz więcej na temat: cyberbezpieczeństwo