X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Polski tenis z potężnym dofinansowaniem resortu kultury i sportu

14.10.2020 16:07
Minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński przeznaczy dodatkowe dwa miliony złotych na uruchomienie programu "Tenisowa zima". Środki po połowie trafią do narodowej kadry kobiet i mężczyzn oraz na szkolenie młodzieży. Środki z programu zostaną przeznaczone na wynajem hal tenisowych zimą, opiekę trenerów, turnieje i sprzęt.
Tenis
Tenispixabay / domena publiczna

Kolejne 11,5 miliona wesprze budowę nowoczesnego centrum szkoleniowego Polskiego Związku Tenisowego. Ministerstwo podjęło decyzję o przyznaniu środków we wrześniu. Inwestycja w Kozerkach ma kosztować niemal 23,5 miliona złotych i będzie składać się z dwóch hal tenisowych, dwóch kortów zewnętrznych twardych i siedmiu ziemnych, centralnego kortu z trybunami, hali sportowej oraz zespołu boisk.

"Celem Programu Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu jest rozwój bazy obiektów sportowych służących potrzebom polskiego sportu wyczynowego dla zapewnienia odpowiednich warunków szkolenia i treningu sportowców, przygotowania kadry narodowej oraz organizacji zawodów.


Inwestycje dotyczą budowy, przebudowy lub remontów obiektów specjalistycznych, spełniających standardy międzynarodowe, mogących stać się areną ważnych zawodów i imprez sportowych rangi ogólnopolskiej, europejskiej czy światowej" - napisało w komunikacie ministerstwo kultury, dziedzictwa narodowego i sportu.


IAR/dad

Media w USA zachwycone Igą Świątek: triumf w Paryżu krótko po maturze

11.10.2020 12:33
Amerykańskie media zachwycają się stylem zwycięstwa Igi Świątek w paryskim French Open. Przypominają, że polska tenisistka dopiero w czerwcu zdała maturę i jest najmłodszą triumfatorką tego turnieju od 1992 roku.