X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Do Petersburga ponownie przyjeżdżają kibice z Polski

22.06.2021 14:03
Jutro w mieście nad Newą piłkarska reprezentacja naszego kraju rozegra swój trzeci mecz w grupie E w ramach turnieju Euro2020
Audio
  • Konsul Generalny Grzegorz Ślubowski potwierdza, że kibice mogą w każdej chwili zwrócić się z prośbą o udzielenie pomocy [posłuchaj]
Reprezentacja Polski w trakcie treningu
Reprezentacja Polski w trakcie treningu PAP/Adam Warżawa

Biało-Czerwoni zmierzą się ze Szwecją. Jak zapewniają polscy dyplomaci pracujący w Rosji, kibice znad Wisły będą pod ich opieką. 

W pełnej gotowości przez całą dobę są pracownicy polskiego konsulatu w Petersburgu. Szef placówki Grzegorz Ślubowski potwierdza, że kibice mogą w każdej chwili zwrócić się z prośbą o udzielenie pomocy. Nad bezpieczeństwem polskich fanów futbolu czuwają także policjanci z Komendy Głównej. Od ponad tygodnia sześciu oficerów przebywa w Petersburgu. Wspólnie z funkcjonariuszami rosyjskiej policji patrolują ulice miasta nad Newą, a w dniu meczu Biało-Czerwonych będą towarzyszyli kibicom w drodze na stadion i na trybunach.

IAR/ks

Zobacz więcej na temat: Euro 2020 Piłka nożna