X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Białoruś: konkurs "Dbam o zdrowie - myślę o Polsce"

02.05.2020 06:03
Z okazji przypadającego 2 maja Dnia Polonii i Polaków za Granicą oraz Święta Flagi Polski redakcja portalu Związku Polaków na Białorusi "Znadniemna.pl" zorganizowała akcję "Dbam o zdrowie - myślę o Polsce!". Dziennikarze poprosili, aby młodzi czytelnicy przysłali zdjęcia w maseczce ochronnej z polskimi symbolami narodowymi.
Audio
  • Białoruś: konkurs "Dbam o zdrowie - myślę o Polsce". Materiał Włodzimierza Paca (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjnePAKULA PIOTR / shutterstock

Akcja została skierowana głównie do uczniów Polskiej Szkoły Społecznej imienia Króla Stefana Batorego w Grodnie, do której uczęszcza około tysiąca uczniów. Teraz ze względu na koronawirusa zajęcia odbywają się zdalnie. Uczniowie mogą na zdjęciu zaprezentować się w maseczce, na której będzie widoczna na przykład biało-czerwona flaga, orzeł w koronie czy napis "Polska" w różnych językach.

Andrzej Pisalnik , redaktor portalu "Znadniemna.pl" powiedział Polskiemu Radiu, że nadesłano już kilkanaście zdjęć. Wszystkie będą opublikowane na portalu po świętach majowych. Posiadacze najlepszych - w ocenie czytelników - maseczek ochronnych otrzymają od redakcji nagrody i upominki.

Więcej na ten temat: http://znadniemna.pl/45688/akcja-dbam-o-zdrowie-mysle-o-polsce/

IAR/dad