X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Strona internetowa nt. polskiego wzornictwa z prestiżowym wyróżnieniem

03.10.2019 09:29
Strona internetowa www.designguide.pl , multimedialny przewodnik po historii polskiego wzornictwa, otrzymała prestiżowe wyróżnienie Site of The Day przyznawane przez AWWWARDS.com. Tym samym zostanie opublikowana w katalogu 365 najlepszych stron na świecie w 2019 roku.
Audio
  • Barbara Krzeska z Instytutu Adama Mickiewicza mówi, że witryna kompleksowo opowiada o polskim wzornictwie (IAR)
Strona startowa designguide.pl
Strona startowa designguide.plŹródło: https://designguide.pl

Za stworzenie strony internetowej odpowiada Instytut Adama Mickiewicza. Jak mówi Barbara Krzeska z instytutu, witryna kompleksowo opowiada o polskim wzornictwie. To pierwsza platforma internetowa gdzie zaprezentowana jest historia polskiego designu od początku XX wieku. - Mamy tam wzornictwu produktu, wzornictwo wnętrza ale także środki transportu od motocykli po okręty. To pełna historia ułożona chronologicznie w rozdziałach - powiedziała Barbara Krzeska.

Strona internetowa www.designguide.pl , multimedialny przewodnik po historii polskiego wzornictwa, otrzymała prestiżowe wyróżnienie Site of The Day przyznawane przez AWWWARDS.com. Tym samym zostanie opublikowana w katalogu 365 najlepszych stron na świecie w 2019 roku.

Jak mówi Barbara Krzeska, eksperci z AWWWARDS.com docenili między innymi nowoczesne rozwiązania wykorzystane przy tworzeniu strony o historii polskiego wzornictwa. - Mamy możliwość oglądania modeli 3D, mamy wirtualny spacer po Willi pod Jedlami gdzie możemy przybliżać i oddalać obiekty. Jest możliwość unikalnych doznań - powiedziała Barbara Krzeska.

Strona internetowa desingguide.pl powstała w związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

IAR/dad