X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Szanghaj: wyjątkowy koncert muzyki z polskich gier komputerowych

09.12.2019 15:22
Symfoniczne aranżacje muzyki z polskich gier komputerowych zabrzmią w poniedziałek w prestiżowej sali szanghajskiego Oriental Arts Center. Gry komputerowe tworzone przez polskie firmy stały się w Chinach rozpoznawalną marką.
Audio
  • W Szanghaju koncert muzyki z polskich gier komputerowych. Materiał Tomasza Sajewicza (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne. Kadr z gry Wiedźmin
Zdjęcie ilustracyjne. Kadr z gry "Wiedźmin"mat. promocyjne

W Szanghaju wystąpi Orkiestra Symfoniczna z Ningbo pod batutą Roberta Kurdybachy z udziałem takich polskich zespołów jak Percival czy Atom String Quartet. Dwa ostatnie zespoły współpracowały przy tworzeniu oryginalnych ścieżek dźwiękowych do gier prezentowanych podczas dzisiejszego koncertu.

Na telebimach wyświetlany będzie materiał filmowy pochodzący z gier video. Koncert składa się z trzech części. Wykonane zostaną utwory ze ścieżek dźwiękowych najpopularniejszych polskich gier, takich jak „Frostpunk” czy „Wiedźmin”.

Inicjatorem projektu jest Instytut Polski w Pekinie. Producentem po stronie polskiej jest Fundacja Game Music, a chińskim partnerem - China Indie Game Alliance(CIGA). Wydarzenie zorganizowano przy wsparciu Instytutu Adama Mickiewicza.

Poniżej zapis wideo z podobnego wydarzenia:

IAR/dad

Zobacz więcej na temat: KULTURA Chiny Szanghaj