X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Polskie tkactwo artystyczne w Irlandii

08.11.2019 09:24
Rozalia Hosz mieszka w stolicy Irlandii  i zajmuje się artystycznym tkactwem. Wykonuje przepiękne gobeliny, a jej wystawę "Magical and mystical Ireland" można było zobaczyć w studiu Agi Szot w słynnej dzielnicy Dublina, Temple Bar. 
Audio
  • Rozalia Hosz gościem programu Irlandzkie osobliwości.
Rozalia Hosz
Rozalia HoszŹródło: archiwum prywatne

Rozalia Hosz mieszka w stolicy Irlandii i zajmuje się artystycznym tkactwem. Wykonuje przepiękne gobeliny, a jej wystawę "Magical and mystical Ireland" można było zobaczyć w studiu Agi Szot w słynnej dzielnicy Dublina, Temple Bar.

O swoim pobycie na Zielonej Wyspie, pasji do tkactwa, która zrodziła się już w Polsce oraz o czasochłonnych przygotowaniach do wystawy, Rozalia Hosz opowie w programie Irlandzkie osobliwości.

Na audycję zapraszają Laura Barszczewicz i Katarzyna Dziewa.