X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Irlandia: 26 krajów dodanych do listy wysokiego ryzyka

04.04.2021 01:16
26 nowych krajów zostało dodanych do tzw. listy krajów wysokiego ryzyka. Minister spraw zagranicznych Simon Coveney powiedział, że obowiązkowego systemu kwarantanny hotelowej Covid-19 nie powinno nakładać się na kraje, w których mieszka duża liczba Irlandczyków i tak też się stało.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneDamian Pankowiec/ Shutterstock

Podróżni przybywający z państw członkowskich Unii Europejskiej nie będą musieli poddawać się kwarantannie hotelowej, pomimo tego, że wiele krajów aktualnie zgłasza tendencję rosnącą nowych przypadków koronawirusa. Departament Zdrowia doradził irlandzkiemu rządowi, aby dodał Francję, Niemcy, Włochy i Stany Zjednoczone do listy krajów objętych 12-dniową kwarantanną hotelową.

Nowe kraje dodane do listy to: Albania, Andora, Aruba, Bahrajn, Bonaire, Sint Eustatius i Saba, Etiopia, Izrael, Jordania, Kosowo, Kuwejt, Liban, Mołdawia, Monako, Czarnogóra, Nigeria, Macedonia Północna, Oman, Palestyna, Filipiny, Portoryko, Katar, Saint Lucia, San Marino, Serbia, Somalia oraz wyspy Wallis i Futuna.

Irlandia ma jedne z najsurowszych ograniczeń w podróżowaniu w UE. Aktualnie na liście krajów wysokiego ryzyka znajduje się 59 krajów, z których większość znajduje się na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Ameryce Środkowej i Południowej.


Źródło: kierunekirlandia.eu

Zobacz więcej na temat: Irlandia koronawirus