X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Parlament
Section01

Rozpoczęły się obrady Sejmu

migracja
migrator migrator 27.08.2009

Posłowie zapoznają się z informacją rządu na temat realizacji programu restrukturyzacji i komercjalizacji Poczty Polskiej. Minister infrastruktury Cezary Grabarczyk przedstawi informację na wniosek Klubu PO.

Posłowie zapoznają się z informacją rządu na temat realizacji programu restrukturyzacji i komercjalizacji Poczty Polskiej. Minister infrastruktury Cezary Grabarczyk przedstawi informację na wniosek Klubu PO.

Wcześniej, przez dwie godziny, przedstawiciele rządu będą odpowiadać na pytania posłów w sprawach bieżących. Minister edukacji narodowej odpowie na pytania posłanek PO o ciężkie tornistry oraz na pytania posłów PiS o wzrost cen podręczników dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych i gimnazjów.

Pytania PO do ministra gospodarki dotyczą wsparcia dla firm najbardziej zagrożonych kryzysem. Posłowie PiS chcą się dowiedzieć od premiera w jaki sposób rząd zamierza zareagować na wyemitowany w rosyjskiej telewizji Wiesti film "Sekrety tajnych protokołów", który oskarża Polskę o współpracę z hitlerowskimi Niemcami.

Także do premiera jest skierowane pytanie posłów Lewicy  w sprawie drastycznego podwyższenia stałej opłaty dystrybucyjnej za dostarczenie gazu.

Do Ministra Skarbu pytania adresują posłowie Lewicy i PSL. Poseł Ryszard Zbrzyzny interweniuje w kwestii łamania praw związkowych w PLL LOT a poseł Wiesław Woda w sprawie marży narzucanej przez właścicieli stacji benzynowych.

Posłowie PO i PiS chcą się dowiedzieć od ministra rolnictwa, kiedy zmieni przepisy dotyczące pomocy finansowej dla młodych rolników oraz dlaczego rząd nie interweniuje w związku z trudną sytuacją na rynku zbóż.

Section02
Section03
Section04