X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
LOT

Eksperci: zakup niemieckich linii Condor to dowód doskonałej kondycji LOT

W czasach poprzednich rządów i poprzednich kierownictw LOT podejmowano złe decyzje, szczególnie właścicielskie i trzeba o tym wprost mówić. Dziś zmieniło się to diametralnie. Nie tylko nie mamy z LOT-em żadnych problemów, nie tylko przynosi on zyski, ale także prowadzi ekspansję na rankach zagranicznych, czego dowodem jest ostatni zakup niemieckich linii CONDOR - mówił w audycji "Rządy Pieniądza" dr Artur Bartoszewicz ze Szkoły Głównej Handlowej.
Zobacz więcej na temat:  LOT

Polska Grupa Lotnicza przejmuje niemieckie linie Condor. Premier: to dowód siły polskiej gospodarki

- To bardzo odważny, ale zarazem rozważny ruch Polskich Linii Lotniczych LOT - ocenił premier Mateusz Morawiecki. Wcześniej szef rządu poinformował, że niemiecki przewoźnik, który należał do upadłego brytyjskiego biura podróży Thomas Cook, zostanie przejęty przez Polską Grupę Lotniczą, właściciela m.in. LOT-u.
Zobacz więcej na temat:  LOT Mateusz Morawiecki lotnictwo Niemcy ŚWIAT