X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Kora: jestem jak Björn Borg

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2012 15:00
O najnowszej płycie "Ping Pong", swoich nałogach oraz kondycji długodystansowca artystka opowiedziała w audycji Polskiego Radia 24 "Jacek Wroński zaprasza".
Audio

- Jestem niskociśnieniowcem, jak Björn Borg. Myślę, że byłabym świetną tenisistką - mówi Kora Jackowska Jackowi Wrońskiemu, którego zachwyciła zjawiskowa sceniczna forma urodzonej w latach pięćdziesiątych artystki. - W ogóle nie piję alkoholu, zdrowo się odżywiam, chodzę na jogę i regularnie się badam.

Gość Polskiego Radia 24 przyznaje zarazem, że nie rezygnuje z palenia papierosów, które uważa za nałóg "cudowny, fantastyczny i mistyczny". Kora Jackowska nie spotkała się jednak z Jackiem Wrońskim, by przedstawić swoją receptę na długowieczność, lecz by porozmawiać o nowego solowej płycie "Ping Pong".

- Nad tym albumem pracowaliśmy bardzo długo i mogę powiedzieć, że idealnie oddaje on, kim dzisiaj jestem - twierdzi artystka. - Niezwykłe jest to, że mój nowy zespół złożony jest z ludzi młodszych ode mnie o kilka dekad, a z nikim poza Maanamem nie rozumiałam się tak znakomicie.

Aby dowiedzieć się, za co Kora kocha radio i jakie trzy miasta odegrały w jej życiu szczególną rolę - posłuchajcie całego nagraniu z audycji "Jacek Wroński zaprasza".

Zachęcamy do słuchania internetowego Polskiego Radia 24.

Zobacz więcej na temat: Rock POLSKA Kora
Czytaj także

Piosenka, która wstrząsnęła polską muzyką

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2011 15:36
Z okazji 35-lecia kariery scenicznej Kory Jackowskiej przypominamy legendarne wykonanie "Boskiego Buenos" Maanam z festiwalu w Opolu w 1980 roku.
rozwiń zwiń