X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Festiwal Re:wizje - Afro Kolektyw

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2009 10:12
Afro Kolektyw jest jednym z nielicznych w Polsce zespołów grających hip hop organiczny czyli bez użycia sampli.
Afro Kolektyw jest jednym z nielicznych w Polsce zespołów grających hip hop organiczny czyli bez użycia sampli. Zespół, który istnieje już 14 lat, łączy funk, jazz, niezależny rock i elektronikę z pełnymi czarnego humoru tekstami i widowiskowym zachowaniem na koncertach. Grupa zadebiutowała w 2001 roku "Płytą Pilśniową". Dotychczas nagrali 4 albumy. Ostatni, "Połącz kropki" wydany nakładem agencji fonograficznej Polskiego Radia z końcem 2008 roku. Gościnnie pojawili się na nim  m.in. Wojtek Krzak (Kapela ze Wsi Warszawa), Piotr Maciejewski i Michał Wiraszko (Muchy), Filip Jaślar (Grupa MoCarta) i legendarny wrocławski raper Roszja.

Nagrody Afro Kolektywu: BISER Polskiego Radia BIS w kategorii "najlepszy tekst", drugie miejsce w głosowaniu słuchaczy Radia Kampus na najlepszy utwór 2006 i czwarte - w rankingu singli 2006 portalu Porcys (piosenka "Trener Szewczyk"), dwie nominacje do nagrody Miazga przyznawanej przez miesięcznik "Pulp" za rok 2007, Miazga za najlepsze teksty i cztery nominacje do nagrody w 2008 roku.

Skład:
afrojax. – mikrofon
Michał Szturomski – gitara
Artur Chaber – perkusja
Remek Zawadzki – instrumenty perkusyjne, elektronika
Rafał Ptaszyński – gitara basowa
Joanna Duda – klawisze, vocoder

+ okazjonalnie na koncertach
Jarek Zawadzki - saksofon
Duże Pe – mikrofon

10 grudnia, Hydrozagadka, Warszawa, start:20
WSTĘP WOLNY

Zobacz więcej na temat: POLSKA Warszawa