X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Jest już nowa piosenka Edyty Bartosiewicz! Posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2011 12:40
Nowy utwór nazywa się "Witaj w moim świecie" i pojawi się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Kubuś i przyjaciele". To pierwszy od niemal dekady solowy utwór wielkiej gwiazdy polskiego rocka.

Po 9 latach od ostatniego solowego singla, Edyta Bartosiewicz powraca z nową piosenką, "Witaj w moim świecie". Utwór z muzyką i tekstem artystki pochodzi ze ścieżki dźwiękowej filmu "Kubuś i przyjaciele".

"Witaj w moim świecie" to pierwsza piosenka z filmu Disneya napisana przez polskiego artystę. Kompozycja ma być motywem przewodnim filmu w Europie. Jej różne wersje językowe zostaną zaśpiewane przez artystów z wielu krajów.

"Kubuś i przyjaciele", nowa animacja studia Disneya, trafi do kin w całej Polsce 29 lipca 2011.

Piosenka doczekała się też teledysku. Jego reżyserem jest Michał Jaskulski.

Ostatnim solowym singlem Bartosiewicz była "Niewinność". Od tego czasu poza sporadycznymi występami live (m.in. na zeszłorocznym festiwau Orange Warsaw Music Festival) i duetem z Krzysztofem Krawczykiem, artystka uparcie milczała.

Materiał na nową płytę jest jednak gotowy. Krążek będzie nosił tytuł "Tam dokąd zmierzasz" i jak podają oficjalne źródła ma się ukazać jeszcze w 2011 roku.
Zapraszamy do wysłuchania specjalnego odcinka trójkowej audycji "Historia Pewnej Płyty", poświęconego karierze Edyty Bartosiewicz.

Czytaj także

Historia pewnej Edyty

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2011 15:50
Specjalne wydanie audycji Anny Gacek i Tomasza Żądy poświęcone było wzlotom i trudnym momentom w karierze Edyty Bartosiewicz.
rozwiń zwiń