X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Posłuchaj niepublikowanych fragmentów "King of Limbs"

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2011 14:30
Studyjne wersje "The Daily Mail" i "Staircase" Radiohead, a także nagrania demo zespołu sprzed dwudziestu pięciu lat trafiły do sieci.

"The Daily Mail" i "Staircase" powstały podczas sesji do "King of Limbs", ale ostatecznie nie trafiły na najnowszy krążek słynnej brytyjskiej grupy. Potem Radiohead zaprezentowało je w ramach sesji "Live From the Basement" dla radia BBC 1. Oficjalne, studyjne wersje obu piosenek upublicznione zostały jednak dopiero teraz. Posłuchajcie:

Kilka tygodni temu Radiohead opublikował także dwa utwory skomponowane i nagrane w połowie lat 80., gdy zespół, grający wtedy bez gitarzysty Jonny'ego Greenwooda, nazywał się jeszcze On a Friday. Demówki "Everybody Knows" i "Girl (in a purple dress)" poniżej:

Czytaj także

Posłuchaj nowej piosenki Radiohead

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2011 12:00
W ramach sesji "From the Basement", która wyemitowana zostanie przez BBC 1 lipca, żywa legenda z Oxfordu przedstawi po raz pierwszy utwór "Staircase". Nagranie jest już dostępne w sieci.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Radiohead biorą się za hip hop. Posłuchajcie

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2011 00:00
Thom Yorke i Jonny Greenwood nagrali utwór z nowojorskim raperem o pseudonimie MF Doom.
rozwiń zwiń