X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Jacek Kaczmarski znów z nami

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2008 10:07
"Scena to dziwna", czyli pięciopłytowy elementarz twórczości warszawskiego barda przez cały najbliższy tydzień na antenie Trójki.

Jacek Kaczmarski to dziś już właściwie człowiek legenda. Ten poeta, prozaik, piosenkarz i tekściarz stał się nie tylko 'bardem Solidarności' i głosem antykomunistycznej opozycji, ale przede wszystkim artystą, którego twórczość jest ponadczasowa i ciągle przemawia do coraz młodszych pokoleń.

Data premiery wydawnictwa  "Scena to dziwna..." jest dość symboliczna - to podtrzymanie tradycji wydawniczej związanej z twórczością Jacka Kaczmarskiego, wedle której wszystkie programy artysty ukazywały się jesienią.

Pięciopłytowy DVD-box jest zbiorem utworów Jacka Kaczmarskiego z rozmaitych momentów jego artystycznego życia. "Rarytasy", "Live '90", "Wojna postu z karnawałem", "Szukajmy stajenki" i "Dwie skały" to prawie 10 godzin w towarzystwie artysty. Na pierwszym krążku znalazły się niezwykle cenne nagrania pochodzące sprzed 13 grudnia 1981 roku - materiał mocno kontrowersyjny jak na swoje czasy.

Jeśli bliskie są Wam te rejony artystyczne, słuchajcie Programu Trzeciego przedpołudniami od poniedziałku 27 października. "Scena to dziwna... 1980-2001" to trójkowa płyta tygodnia.