X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Projekt "Nasza Niepodległa" płytą tygodnia Trójki

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2008 10:02
Na albumie znalazły się piosenki patriotyczne w wykonaniu polskich gwiazd.

Z okazji 90. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości powstała płyta "Nasza Niepodległa", na której znalazły się piosenki patriotyczne w wykonaniu gwiazd polskiej estrady.

W realizacji projektu udział wzięli: Katarzyna Cerekwicka, Edyta Geppert, Małgorzata Kożuchowska, Natalia Kukulska, Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Krzysztof Kiljański, Andrzej Lampert, Ryszard Rynkowski, Piotr Szczepanik i zespół Zakopower. Autorem wszystkich aranżacji jest Krzysztof Herdzin, pianista, kompozytor  i aranżer.

W albumie, nagranym w studiu Polskiego Radia, znajdują się  utwory, które  towarzyszyły Polakom w różnych okresach naszej historii, często tragicznej i bolesnej. Możemy posłuchać zarówno piosenki "O mój rozmarynie", "Rozkwitały pąki białych róż", jak i bliższe naszym czasom utwory "Obława" i "Żeby Polska była Polską". Specjalnie na potrzeby tego projektu powstała piosenka premierowa "Radosna niepodległość", ze słowami Romana Kołakowskiego i muzyką Krzysztofa Herdzina.

Od poniedziałku 10 listopada, czyli w tygodniu, w którym odbywają się obchody niepodległościowe, słuchacze Programu Trzeciego będą mogli zapoznać się z płytą "Nasza Niepodległa". Słuchajcie Trójki przedpołudniami. Zapraszamy.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak