X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Córka Stinga w marcu wystąpi w Polsce!

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2011 13:58
Dobra okazja, żeby wrócić do jej zeszłorocznego singla "Self Machine".

Fani I Blame Coco mogą już w swoich kalendarzach zaznaczać na czerwono dzień 20 marca. Wtedy to artystka, naprawdę nazywająca się Eliot Paulina Sumner, obsesyjna kolekcjonerka instrumentów klawiszowych, wystąpi w warszawskiej Stodole. Bilety trafią do sprzedaży 17 stycznia.

I Blame Coco (ur. 1990) zadebiutowała w 2010 roku singlami "Caesar" (razem z Robyn), "Self Machine" i "In Spirit Golden". Na jesieni ukazał się jej album „The Constant”.

Kariera Sumner rozwija się błyskawicznie. Muzykę zaczęła pisać w wieku 15 lat. Pseudonim artystyczny I Blame Coco pochodzi od jednej z jej wczesnych piosenek. W wieku 17 lat podpisała pierwszy kontrakt wydawniczy. Jej debiutancki album zyskał mieszane recenzje, ale pokazał olbrzymi potencjał drzemiący w 20-letniej wokalistce. Miejmy nadzieję, że warszawskim koncertem i kolejnymi wydawnictwami (już wkrótce czwarty singiel promujący płytę) I Blame Coco spowoduje, że etykietka "córka Stinga" okaże się zupełnie zbędna.

Czytaj także

I Blame Coco - Self Machine

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2010 07:40
"Self Machine" to drugi singiel promujący debiutancki album I Blame Coco "The Constant". Wokalistką jest córka - Stinga!
rozwiń zwiń
Czytaj także

I Blame Coco – In Spirit Golden

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2010 03:00
Piosenka promuje debiutancki album córki Stinga "The Constant".
rozwiń zwiń