X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Historia powszechna rock'n'rolla - Led Zeppelin

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2014 22:02
Jakże się cieszę, że jednak wydali pożegnalny koncert w londyńskim O2! Mogliśmy go obejrzeć wspólnie ze słuchaczami Trójki z krystalicznego dysku blu-ray w studiu im. Agnieszki Osieckiej.
Audio
Robert Plant i Jimmy Page. Koncert Led Zeppelin w Hamburgu w 1973 roku
Robert Plant i Jimmy Page. Koncert Led Zeppelin w Hamburgu w 1973 rokuFoto: Heinrich Klaffs / Wikimedia Commons

Moje dwa wcześniejsze "highlighty" to koncert w Knebworth w 1979 roku i zdumiewający projekt "Unledded" Page'a i Planta (zwanego w moim rodzinnym mieście Robertem z Plant), zrealizowany z egipskimi i marokańskimi muzykami dla MTV. Ach, być wtedy na nagraniu w telewizyjnym studio! Musiał mi wystarczyć koncert w Glastonbury, gdzie pierwszy występ obydwu panów od rozwiązania Led Zeppelin odbył się przy pełnym słońcu, w południe, a nie - jak przystało na gwiazdy - wieczorem.

Z Page'em miałem okazję rozmawiać przy okazji premiery rewelacyjnego obrazu "Będzie głośno", którego był bohaterem - tak jak The Edge z U2 i Jack White. Z nagrań radiowych najbardziej zapamiętałem pierwsze publiczne wykonanie "Schodów do nieba" w studio BBC, gdzie "nowy" utwór zgromadzona publiczność przyjęła smętnymi oklaskami.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak