X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dwójka na miejscu - Znaki Niepodległej. Ostatnie lato '39

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 12:06
Spotkania, konkursy, koncerty. Jedenaście miast. Zapraszamy na cykl audycji plenerowych nawiązujących tematyką do lata 1939 r., rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz rocznicy 1989 r.

W audycji "Dwójka na miejscu - Znaki Niepodległej. Ostatnie lato '39" zostaną poruszone nie tylko tematy związane z historią wybranych miejsc - będą w niej również uczestniczyć przedstawiciele współczesnych instytucji kultury, aktywnych w danym regionie.

Trasa obejmie jedenaście miast. Audycje będą transmitowane na antenie Programu 2 w każdą sobotę od 29.06 do 7.09 w godz. 15.00-17.00.

Muzyczne (i nie tylko) podróże w letniej ramówce Radiowej Dwójki>>>

Przed audycjami dziennikarze i pracownicy Dwójki będą prowadzić zajęcia animacyjne. W ramach animacji planujemy minikoncerty (zespołów ważnych dla lokalnej społeczności, związanych z miastem, z muzyką charakterystyczną dla stylistyki Programu 2), warsztaty plastyczne czy spacery historyczne (zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych). Zostanie również przeprowadzona plenerowa odsłona konkursu "Dwójka na piątkę" z atrakcyjnymi nagrodami.

"Lato z Radiem Festiwal 2019" - szczegóły największego wydarzenia muzycznego Polskiego Radia>>>

W wybranych miejscach, już po zakończonej audycji, Dwójka zorganizuje godzinną potańcówkę "Taniec łączy pokolenia" z lokalnym instruktorem tańca!


zdj. il. zdj. il.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak