X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czwartki poetyckie: Jan Lechoń "Jest jeszcze tylko księżyc"

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2008 16:35
2 października 2008, godz. 21:30
Audio

Jan Lechoń - jeden ze Skamandrytów, w dwudziestoleciu międzywojennym bardzo aktywny twórczo; w roku 1935 nagrodzony Złotym Wawrzynem Polskiej Akademii Literatury. Po wojnie mieszkał w Nowym Yorku; był współzałożycielem Polskiego Instytutu Nauk i Sztuk w USA. Zmarł śmiercią samobójczą w czerwcu 1956 roku.

"Jest jeszcze tylko książyc" - słuchowisko poetyckie z wierszy Jana Lechonia - poety-emigranta. Adaptacja Bogumiły Prządki. Reżyseria Andrzeja Piszczatowkiego. Wystepują: Halina Łabonarska, Jerzy Kamas, Janusz Bukowski i Andrzej Ferenc. 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak