X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zespół proMODERN w "Five o'clock"

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2015 17:00
Sekstet wokalny proMODERN istnieje niespełna 3 lata, ale już wyraźnie zaznaczył swoją obecność w polskim pejzażu muzycznym.
Zespół proMODERN
Zespół proMODERNFoto: materiały promocyjne

Zespół specjalizuje się w wykonawstwie muzyki nowej, zamawia utwory u współczesnych kompozytorów, tworzy repertuar, którego część zaprezentował na wydanej w ubiegłym roku debiutanckiej płycie.

Tworzą go śpiewacy-soliści: Łucja Szablewska-Borzykowska, Ewa Puchalska, Elżbieta Wróblewska-Rydzewska, Andrzej Marusiak, Artur Janda i Piotr Pieron.
W audycji "Five o'clock" rozmawialiśmy o specyfice pracy w tak kameralnym zespole wokalnym, poszukiwaniach repertuaru i o tym, jak skutecznie łączyć różne gałęzie muzycznej dzialalności (bo członkowie proMODERN są niezwykle zajęci i zespół nie wyczerpuje ich zawodowych obowiązków).

 

 Audycję "Five o'clock" prowadziła Agata Kwiecińska .

mm

/

Zobacz więcej na temat: MUZYKA muzyka współczesna
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak zostałem tubistą. Wspomnienia Zdzisława Piernika

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2015 13:00
- Uważam, że każdy może się nauczyć najtrudniejszego utworu, ale trzeba mieć jeszcze iskrę bożą, żeby to odpowiednio zabrzmiało - opowiadał w "Five o'clock" Zdzisław Piernik.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak zapamiętamy The Hilliard Ensemble?

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2015 17:00
Jaki był Państwa "świat z Hilliardami", które nagrania i koncerty są dla Państwa ważne? Żegnamy jeden z najważniejszych zespołów wokalnych.
rozwiń zwiń