X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Argerich i Abbado grają Mozarta

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2014 15:50
Do wygrania płyta, na której Martha Argerich i Claudio Abbado podczas Festiwalu w Lucernie w 2013 roku wykonali - wraz z Orkiestrą Mozarta - dwa koncerty fortepianowe Wolfganga Amadeusza Mozarta (KV 466, 503).
fragment okładki płyty Claudio Abbado i Marty Argerich
fragment okładki płyty Claudio Abbado i Marty ArgerichFoto: materiały prasowe Deutsche Grammophon

Od poniedziałku do piątku w naszej letniej audycji muzycznej "Płyta na lato" prezentujemy fonograficzne bestsellery, znakomite nowości, nagrania, które warto poznać. Uwaga: codziennie do wygrania dwa egzemplarze przedstawianej płyty!
W poniedziałek posłuchamy płyty: Mozart Koncerty fortepianowe – C-dur KV 503, d-moll KV 466, Martha Argerich, Orchestra Mozart, Claudio Abbado (DG)

Na audycję zaprasza Klaudia Baranowska.

30 czerwca (poniedziałek), godz. 15.30-15.50

/

W letniej ramówce Dwójki nie mogło zabraknąć konkursu, który w ubiegłych latach cieszył się ogromną popularnością. Na naszej antenie będziemy prezentować interesujący, godny polecenia album oraz zadawać związane z przedstawianym nagraniem pytanie.

Słuchacze udzielają odpowiedzi, przesyłając mail na adres plytanalato@polskieradio.pl (od poniedziałku do czwartku) lub dzwoniąc pod numer 22 645 22 22 (w piątek). Zwycięzcami konkursu danego dnia są dwie osoby, których odpowiedź zostanie najwyżej oceniona przez prowadzącego audycję. Prezentowaną płytę wygrywają autorzy najbardziej kreatywnych i oryginalnych odpowiedzi. Imiona i miejscowości zamieszkania Zwycięzców oraz ich odpowiedzi prowadzący podaje w audycji

Konkurs odbędzie się w dniach 16 czerwca-14 września 2014 roku w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) oraz w święta 19 czerwca i 15 sierpnia w audycji "Płyta na lato".
Dobrą wiadomością jest również to, że każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie dowolną liczbę razy.

Zobacz regulamin konkursu "Płyta na lato" >>>

Poniżej znajduje się lista płyt, które będzie można wygrać w najbliższych dniach.

***

1 lipca, wtorek
Bach, Koncerty , Janine Jansen (Decca)

2 lipca, środa

Händel, Orlando , Bejun Mehta, Sophie Karthäuser, Kristina Hammarström, Sunhae Im, Konstantin Wolff, B'Rock Orchestra, René Jacobs (2 CD, Archiv)
3 lipca, czwartek

Dworzak, Koncert wiolonczelowy op. 104, Alisa Weilerstein, Czech Philharmonic Orchestra, Jirí Belohlávek (Decca)
4 lipca, piątek
Rodrigo, Concierto de Aranjuez, Fantasia para un gentilhombre , Miloš Caradiglić, London Philharmonic Orchestra, Yannick Nézet-Séguin (DG)

ZAPRASZAMY!

mc/jp

Zobacz więcej na temat: MUZYKA płyta
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Koncerty, podróże, zabójcze historie. Wszystko z kulturą – latem w Dwójce

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2014 00:50
Wakacyjna ramówka Programu 2 Polskiego Radia zapowiada się bardzo interesująco. Obok stałych pozycji naszego programu pojawią się audycje nowe i w nowej formule. To wszystko już od 16 czerwca.
rozwiń zwiń