Z Leonardo DiCaprio nie tylko o "Zjawie"!

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2016 15:00
W bardzo szczególnym (pierwszokwietniowym) wywiadzie aktor opowiadał m.in. o roli, za którą dostał Oscara, przyzwyczajeniach hollywoodzkich reżyserów oraz o spotkaniu z papieżem Franciszkiem.
Audio
  • Z Leonardo DiCaprio rozmawia Hanna Szczęśniak (Pop-południe/Dwójka)
  • Spotkanie z Jakubem Ziołkiem - twórcą jednoosobowego zespołu Stara Rzeka (Pop-południe/Dwójka)
  • "Słownik popkultury" Bartka Chacińskiego: syntezator mowy (Pop-południe/Dwójka)
  • Quentin Tarantino i Morgan Freeman o swoim najnowszym wspólnym przedsięwzięciu: dokumencie o... polskich żubrach (Pop-południe/Dwójka)
  • Pierwszokwietniowy przypis (Pop-południe/Dwójka)
W Zjawie Leonardo DiCaprio wciela się w postać legendarnego podróżnika i odkrywcy Hugh Glassa, który zostaje brutalnie zaatakowany przed niedźwiedzia i pozostawiony przez towarzyszy na pewną śmierć w niedostępnym terenie
W "Zjawie" Leonardo DiCaprio wciela się w postać legendarnego podróżnika i odkrywcy Hugh Glassa, który zostaje brutalnie zaatakowany przed niedźwiedzia i pozostawiony przez towarzyszy na pewną śmierć w niedostępnym terenieFoto: mat. prasowe/Imperial-Cinepix

Naszym gościem był również Jakub Ziołek - twórca jednoosobowego zespołu Stara Rzeka. To pierwszy artysta, który wystąpi w nowej siedzibie orkiestry AUKSO w ramach programu Next Wave.

W "Słowniku popkultury" - przemawiał "syntezator mowy", a w "Głosach popkultury" -  Quentin Tarantino i Morgan Freeman opowiadali o swoim najnowszym wspólnym przedsięwzięciu: dokumencie o polskich żubrach.

A na koniec audycji przedstawiliśmy ważny, związany z niektórymi z powyższych tematów, przypis...

***

Tytuł audycji: Pop-południe

Prowadzi: Marta Strzelecka

Data emisji: 1.04.2016

Godzina emisji: 16.00

bch/jp

Czytaj także

Oscary. "Cieszę się, że to koniec żartów z DiCaprio"

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2016 09:00
- Nie sądzę, że DiCaprio powinien dostać Oscara akurat za "Zjawę", bo nie jest to jego największe osiągnięcie, ale dobrze, że do kolejnych ról może podchodzić z lekkim sercem - komentował oscarową galę Jakub Demiańczuk.
rozwiń zwiń