X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Z Leonardo DiCaprio nie tylko o "Zjawie"!

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2016 15:00
W bardzo szczególnym (pierwszokwietniowym) wywiadzie aktor opowiadał m.in. o roli, za którą dostał Oscara, przyzwyczajeniach hollywoodzkich reżyserów oraz o spotkaniu z papieżem Franciszkiem.
Audio
  • Z Leonardo DiCaprio rozmawia Hanna Szczęśniak (Pop-południe/Dwójka)
  • Spotkanie z Jakubem Ziołkiem - twórcą jednoosobowego zespołu Stara Rzeka (Pop-południe/Dwójka)
  • "Słownik popkultury" Bartka Chacińskiego: syntezator mowy (Pop-południe/Dwójka)
  • Quentin Tarantino i Morgan Freeman o swoim najnowszym wspólnym przedsięwzięciu: dokumencie o... polskich żubrach (Pop-południe/Dwójka)
  • Pierwszokwietniowy przypis (Pop-południe/Dwójka)
W Zjawie Leonardo DiCaprio wciela się w postać legendarnego podróżnika i odkrywcy Hugh Glassa, który zostaje brutalnie zaatakowany przed niedźwiedzia i pozostawiony przez towarzyszy na pewną śmierć w niedostępnym terenie
W "Zjawie" Leonardo DiCaprio wciela się w postać legendarnego podróżnika i odkrywcy Hugh Glassa, który zostaje brutalnie zaatakowany przed niedźwiedzia i pozostawiony przez towarzyszy na pewną śmierć w niedostępnym terenieFoto: mat. prasowe/Imperial-Cinepix

Naszym gościem był również Jakub Ziołek - twórca jednoosobowego zespołu Stara Rzeka. To pierwszy artysta, który wystąpi w nowej siedzibie orkiestry AUKSO w ramach programu Next Wave.

W "Słowniku popkultury" - przemawiał "syntezator mowy", a w "Głosach popkultury" -  Quentin Tarantino i Morgan Freeman opowiadali o swoim najnowszym wspólnym przedsięwzięciu: dokumencie o polskich żubrach.

A na koniec audycji przedstawiliśmy ważny, związany z niektórymi z powyższych tematów, przypis...

***

Tytuł audycji: Pop-południe

Prowadzi: Marta Strzelecka

Data emisji: 1.04.2016

Godzina emisji: 16.00

bch/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Oscary. "Cieszę się, że to koniec żartów z DiCaprio"

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2016 09:00
- Nie sądzę, że DiCaprio powinien dostać Oscara akurat za "Zjawę", bo nie jest to jego największe osiągnięcie, ale dobrze, że do kolejnych ról może podchodzić z lekkim sercem - komentował oscarową galę Jakub Demiańczuk.
rozwiń zwiń