X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Me Myself and I

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2014 11:31
Melodia, harmonia i rytm. Trzy elementy muzyczne w jednym. Uzupełniają się doskonale, tak jak dusza, umysł i ciało… Zapraszamy na szczególny koncert!
Audio
  • Me Myself and I - przyjdź na koncert
  • Me Myself and I zaprasza na swój koncert (Pop-południe/Dwójka)
Me Myself and I
Me Myself and IFoto: mat. promocyjne

Me  Myself and I

Skład:
Magda Pasierska
Michał Majeran
Karol Giżewski

Krótko o zespole:
Melodia, harmonia i rytm. Trzy elementy muzyczne w jednym. Uzupełniają się doskonale, tak jak dusza, umysł i ciało.
Magda to dusza, czyli melodia.
Majeran to umysł, a umysł to harmonia
Gizmo to ciało, a ciało to rytm.

Me  Myself and I to Podróż
Podróżują każdego dnia przez wielogodzinne próby, dziesiątki koncertów i niezliczone rozmowy po to, by odnaleźć własne brzmienie. A że są odważnymi odkrywcami nowych muzycznych lądów - granic stylistycznych nie mają właściwie żadnych. W roku 2006 przy okazji spotkania we Wrocławiu odkryli, że dzielą jedno marzenie: chcą muzyki pełnej wolności, radości, harmonii i odwagi ekspresji. Bardzo szybko zrozumieli, że to dla nich sprawa najwyższej wagi i postanowili uczynić ją życiowym celem. Mają ze sobą bagaże różnorodnych doświadczeń, pochodzących z różnych kręgów kulturowych inspiracji, wywodzą się z odmiennych środowisk. Wspólnymi korzeniami był human beatbox, vocal groove, który nadał pierwotny zarys ich wspólnej podróży. Me Myself and I to próba zjednoczenia w jednym głosie trzech właściwości muzycznych: Melodii, Harmonii i Rytmu. Każda ze składowych reprezentowana jest przez odrębną postać w zespole, ale tylko dzięki temu tworzą pełną załogę statku do miejsc nieodkrytych. Muzyka głównie bez instrumentów, piosenki bez zwrotki i refrenu, bez tekstu. Tylko ludzki głos, który porywa i wzrusza. Płynąc przez morza burzliwe, groźne, ale często też piękne i spokojne, mieli niebywałe szczęście i zaszczyt uczestniczyć w niezwykłych spotkaniach z ludźmi. Z ludźmi, których uczyli prowadząc warsztaty wokalne, z tymi z którymi tworzyli muzykę i dla których ją prezentowali. Koncertowali towarzysząc między innymi występom Bobby’ego McFerrin’a, Manu Chao, grając przed jego świętobliwością Dalajlamą XIV, wzięli udział w programie telewizyjnym "Mam Talent” wyśpiewując finał, po czym przyszedł czas na pierwszą płytę "TAKADUM!”.

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego
ul. Modzelewskiego 59, 00-977 Warszawa
piątek, 27 czerwca 2014r., godz. 20.30

KUP BILET NA KONCERT>>>

Organizatorzy: Program 2 Polskiego Radia i Adamiakjazz sp.z o.o.

Zobacz więcej na temat: koncert Warszawa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak