X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tansman 2012

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2012 19:22
IX Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Indywidualności Muzycznych odbędzie się w Łodzi w dniach 9-20 listopada.
Tansman 2012
Tansman 2012Foto: materiały promocyjne

Łódzki Konkurs należy do najciekawszych na świecie. W szranki bowiem mogą stanąć wszyscy muzycy wykonujący dzieła Patrona imprezy - ale bez podziału na kategorie. Nie ma osobnej nagrody dla oboistó a osobnej dla gitarzystów. Miast tego pianiści rywalizują z wiolonczelistami i flecistami. Jury ocenia wyłącznie poziom wykonań, a triumfatorem nie jest najlepszy instrumentalista-wirtuoz danego instrumentu, ale - zgodnie z tytułem KOnkursu - Indywidualność Muzyczna.

Zmaganiom konkursowym towarzyszą koncerty festiwalowe, na których zostanie zaprezentowana muzyka oratoryjna Aleksandra Tansmana (9 listopada), pieśni Pawła Kleckiego (10 listopada), utwory poświęcone Primo Leviemu (12 listopada), muzyka minimalna (13 listopada), spektakl multimedialny "Muzyka naszych czasów" (14 listopada), muzyka filmowa Aleksandra Tansmana (15 listopada), barokowa muzyka włoska (18 listopada), oratorium Krystofa Maratki poświęcone pamięci Vaclava Havla (19 listopada) oraz opera Antonia Vivaldiego "Tito Manlio" (koncert finałowy 20 listopada).

Wśród wykonawców m.in. Urszula Kryger, zespoły A Filetta i Orchestra Barocca di Verona oraz Accademia Bizantina pod dyrekcją Ottavio Dantone.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak