Gorąca wiosna w polskim musicalu

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2019 11:39
Kwiecień wyrasta na jeden z ciekawszych miesięcy musicalowego sezonu. O nowościach, premierach, które za nami oraz doniesieniach ze świata teatru muzycznego opowiadaliśmy w audycji "Ten cały musical".
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: chaoss/Shutterstock

Polski musical nie zwalnia tempa. Przed nami kolejny, intensywny miesiąc - Teatr Syrena w Warszawie zaprasza na "Next to normal" w reżyserii Jacka Mikołajczyka, Teatr Muzyczny w Gdyni na najnowszą produkcję Tomasza Dutkiewicza, kameralny musical "The Big Bang", a łódzki Teatr Jaracza na "Operę za trzy grosze" w reżyserii Wojciecha Kościelniaka.

Nie zabrakło recenzji - tym razem najnowszej premiery Teatru Rozrywki w Chorzowie, gdzie Jacek Bończyk wyreżyserował "Cabaret" oraz relacji z 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Opowiemy o laureatach Konkursu oraz Gali pt. "Koniec".

Tradycyjnie audycję wypełniła również dobra muzyka, usłyszeliśmy piosenki z musicali: "Blaszany bębenek", "Pippin", "Next to normal", "Avenue Q", "Spamalot", "Frozen", "Rocky Horror Picture Show" czy "Cabaret".

***

Tytuł audycji: Ten cały musical

Prowadził: Piotr Sobierski

Data emisji: 7.04.2019

Godzina emisji: 12.00

bch

Zobacz więcej na temat: musical MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Musicalowe premiery. Od Chorzowa po Londyn

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2019 14:22
Gwiazdy i gorące tytuły West Endu, czyli "Follies" i "Company" oraz "Cabaret" w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Posłuchaj nagrania audycji "Ten cały musical".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie tylko "Mamma Mia!"

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2019 10:32
Tematem audycji były jukeboxy, czyli musicalowe szafy grające.
rozwiń zwiń